Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Likvidace azbestu, eternitu, boletických panelů podle pravidel

Likvidace azbestu, eternitu, boletických panelů podle pravidelDatum konání:
1.6.2021

V současné době se stále častěji objevují ve sdělovacích prostředcích v tisku i televizi informace o hazardování s lidskými životy a nesprávné likvidaci azbestu, eternitu nebo boletických panelů, které se vyráběly z azbestu.
Zvláštní je na tomto fakt, že těchto likvidací azbestu bez ohledu na zákony, předpisy a ochranu zdraví se dopouštějí ve většině případů převážně velké firmy, které si nic nedělají z hrozících vysokých pokut a s vidinou vysokých zisků riskují naše zdraví. Jde jak o investory, tak i zhotovitelné firmy.

Likvidujeme i malá množství azbestu, malé etermitové střechy

My jsme se touto cestou nedali a likvidujeme azbest podle norem a zákonných pravidel. Našim zákazníkům připravíme jako součást likvidace azbestu, eternitu, boletických panelů, azbestových stoupaček a dalších materiálů vyrobených z azbestu kompletní dokumentaci pro případnou následnou kontrolu.
Příjemné je, že v současné době mají o ekologickou likvidaci materiálů s obsahem azbestu zájem i běžní občané. Ať už je to z důvodu obavy z vysokých pokut nebo vyššího ekologického cítění, tak jako tak je to dobře.
Pravidelně několikrát za měsíc vyjíždějí naše party k likvidaci malých a středních objemů azbestu. Likvidujeme azbest ze stěn chat, chalup, starších domů nebo eternitové střechy o ploše několika desítek metrů.
Eternitové materiály odstraníme podle předpisů a zákazník má za několik hodin problém vyřešený, dostane doklady o ekologické likvidaci nebezpečného odpadu, mezi které všechny materiály s obsahem azbestu patří.
Vyjíždíme denně likvidovat azbest do měst, vesnic i usedlostí po celé České republice.

Potřebujete zajistit likvidaci eternitu nebo materiálu s azbestem?

Pokud víte, že máte na střeše eternitovou střešní krytinu nebo v budově, kterou se chystáte bourat, materiály s obsahem azbestu a potřebujete vyřešit jejich likvidaci tak, aby jste s ní v budoucnu při náhodné kontrole neměli problémy nebo potřebujete z budovy odstranit eternitové obložení a další části, ZAVOLEJTE, NAPIŠTE.
Můžete nás kontaktovat na telefonních číslech +420 775 705 447, +420 601 666 674, na emailu ekolsan@ekolsan.cz nebo pomocí poptávkového formuláře dole na stránce kontakty na tomto webu.

Návrh a realizace likvidace eternitu a dalších materiálů s obsahem azbestu.