Drobečková navigace

Úvod > Likvidace azbestu > Výměna stoupaček

Výměna stoupaček

Měníme stoupačky a osinky nejen v paneláku

Zajišťujeme výměnu stoupaček v panelových a bytových domech. Odstraníme původní stoupačky vyrobené z azbestocementu či z osinkocementu. Zajistíme ekologickou likvidaci starých stoupaček podle platných předpisů.

Nebezpečné stoupačky z azbestu

V nerekonstruovaných panelových domech mohou být ještě stále stoupačky z azbestocementu, které jsou nebezpečné a je proto nutné provést jejich výměnu. Zajišťujeme likvidaci azbestových stoupaček i dalších prvků s obsahem azbestu.

Pozor, toto se netýká jen kanalizačních stoupaček ale ve velké míře také vzduchotechnických stoupaček.

Likvidace stoupaček při rekonstrukci

Pokud bytový dům prochází rekonstrukcí, dříve nebo později přijde čas na likvidaci a výměnu stoupaček a osinkocementových trubek. Všechny původní azbestocementové roury je třeba postupně vyměnit v co možná nejkratším čase. Kromě rekonstrukce je vhodnou dobou na výměnu stoupaček i havárie nebo prasklé potrubí či jinak poškozené stoupačky.

Výměna stoupaček krok za krokem

Postup při výměně stoupaček z azbestocementu je následující:

  • stabilizujeme azbest
  • provedeme demontáž,
  • azbestové trubky zabalíme a odvezeme,
  • odevzdáme je k ekologické likvidaci.

Azbest likvidujeme po celé ČR

Demontáž stoupaček s obsahem azbestu provádíme po celé České republice. Rádi pro vás zajistíme i likvidaci dalšího materiálu s azbestem – například azbestových střech.

Naše služby při výměně stoupaček

Odstraňujeme původní azbestocementové stoupačky kanalizace i vzduchotechniky. Odstraňujeme stavební materiály s obsahem azbestu, pomáháme při likvidaci kanalizačních rozvodů, rozvodů vzduchotechniky. Připravíme vše pro instalaci nových stoupaček od instalatérské firmy.

Potřebujete vyměnit a zlikvidovat stoupačky v paneláku nebo v bytovém domě? Jsme tady pro vás – zavolejte nám, nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Poptávkový formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů