Drobečková navigace

Úvod > Demolice

Demolice

Demolice staveb, rodinných domů, průmyslových objektů a technologických celků na celém území České republiky

Demolice a bourací práce provádíme na klíč, včetně drcení a třídění stavebního odpadu a sutin, jeho odvozu a zajištění recyklace či uložení stavebního odpadu na vybraná úložiště. Zajišťujeme i demolice a sanace objektů chemických provozů nebo budov s obsahem azbestu. Před demolicí budov zajišťujeme a provádíme průzkum staveb a budov na výskyt azbestu, který je dle zákona nutné provést před každou demolicí a přestavbou budovy. Vlastníme všechna patřičná povolení, certifikace a proškolení k provádění všech těchto prací. Tyto práce provedeme v souladu s platnými zákony a legislativou. Zákazníkovi předáme protokoly a zápisy, které je povinen mít při provádění těchto prací, demolicích a případném nakládání s nebezpečným odpadem.

Ruční a strojová demolice

Provádíme jak strojovou demolici, tak ruční bourací práce, demolice a rozebírání budov. Zajišťujeme i likvidaci ocelových a dřevěných konstrukcí a celků. Samozřejmě včetně jejich odvozu, likvidace, vytřídění a recyklace dle Zákona o odpadech v aktuálním znění.

Poptávkový formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů