Likvidace
a sanace

azbestu

Zjistit více

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Azbest > Likvidace azbestu > Eternit - střešní krytiny

Eternit - střešní krytiny

Demontujeme a likvidujeme azbestové střechy

demontáž a likvidace eternitu

Zabýváme se profesionální demontáží střešních krytin s obsahem azbestu. Likvidujeme eternitové střechy (vlnitýi rovný eternit). Zajišťujeme ekologickou likvidaci střech podle legislativy.

Eternitová střešní krytina

Eternit je azbestová střešní krytina, která se dříve hojně používala na střechy průmyslových objektů, rodinných domů, chat a chalup. Střešní krytina s vysokým obsahem azbestu je nebezpečná a ve většině případů už překročila svoji životnost. Proto je nutné ji odborně odstranit, aby při likvidaci eternitové střešní krytiny neunikly žádné částice ani azbestový prach do ovzduší a okolí.

Profesionální demontáž střech

likvidace azbestové střešní krytiny

S demontáží střešních krytin s azbestem máme bohaté zkušenosti a tyto práce pro vás rádi zajistíme. Konkrétně provádíme: demontáž azbestové střechy, její chemickou fixaci, odstranění a likvidaci eternitu.

Likvidovat střechy jezdíme po celé České republice. Zvládneme velké zakázky (například na průmyslových objektech)i menší zakázky (třeba na střechách rodinných domů nebo garáží). Demontáže střešních krytin s azbestem provádí naši proškolení pracovníci.

Likvidace střešní krytiny podle zákona

Při likvidaci eternitových střešních krytin postupujeme vždy podle platných zákonů a pravidel. Eternit je nutné před demontáží chemicky zafixovat, aby se nebezpečný azbest neuvolňoval do okolí.

Takto zafixovanou eternitovou střešní krytinu demontujeme a vložíme do neprodyšných vaků. V nich zůstane až do ekologické likvidace na skládce k tomu určené.

Doklady o likvidaci azbestu

odstranění eternitu, azbestové střešní krytiny

Při demontáži střešní krytiny s azbestem zajistíme veškerou dokumentaci, kterou Vám předáme.

Proč svěřit demontáž střechy nám?

  • Vždy postupujeme podle platných zákonů.
  • Máme letitou praxi s likvidací eternitu.
  • Na práce nastoupíme co nejdříve.
  • Jsme specialisté na azbestové střechy.
  • Pracujeme po celé České republice.
  • Bereme malé i rozsáhlé zakázky.

Svěřte likvidaci eternitové střešní krytiny profesionálům. Rádi odstraníme i vaši střechu s azbestem. Zavolejte nám.

Pošlete nezávaznou poptávku, dotaz:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů