Drobečková navigace

Úvod > Likvidace azbestu > Ceník

Ceník

Pro zjištění přesné ceny likvidace azbestu a jeho sanace je nutné znát přesné podmínky a zadání prací.Pošlete nám poptávku a my vám cenu spočítáme.Univerzální ceník likvidace a sanace azbestu a materiálů s obsahem azbestu nemůže žádná firma dát bez toho, aby znala přesné zadání jednotlivé zakázky na likvidaci a sanaci azbestu nebo materiálů s obsahem azbestu.

Proto takový univerzální ceník likvidace azbestu nikde na prezentačních stránkách ani u konkurence nenajdete. A pokud ano je to jen velice hrubý odhad a nebo reklamní tah a nelze tyto ceny brát jako konečné nebo přesné.

Cena likvidace azbestu, sanace azbestu

Cena likvidace azbestu, sanace azbestu a materiálů s obsahem azbestu se počítá vždy pro každou zakázku speciálně a ovlivňuje ji několik proměnných které je vždy nutné znát k tomu, aby bylo možné spočítat poměrně přesně skutečnou cenu likvidace azbestu.

Cenu likvidace azbestu, sanace azbestu ovlivňují tyto faktory :

  • množství likvidovaného azbestu nebo materiálu s obsahem azbestu
  • typ materiálu s obsahem azbestu
  • vzdálenosti na vhodnou skládku kde je možné ekologicky azbest uskladnit
  • dopravní prostředky potřebné pro převoz azbestu/řeší se podle množství a typu materiálu s azbestem
  • poplatku na ekologické skládce, způsobu demontáže

Výpočet ceny likvidace azbestu, sanace azbestu a materiálů s obsahem azbestu

Potřebujete odstranit azbest nebo materiály z obsahem azbestu? Kontaktujte nás a dejte nám co možná nejvíce informací o lokalitě, množství a typu azbestu (materiálu s azbestem) který budete chtít likvidovat. Díky tomu vám spočítáme skutečnou a přesnou cenu likvidace azbestu.

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 705 447 Petr Matějka nebo na e-mailu brno@ekolsan.cz, nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů