Drobečková navigace

Úvod > Likvidace azbestu > Budovy a příčky

Budovy a příčky

Azbest v budovách a příčkách

Azbest obsahuje velké množství stavebních materiálů, které nás obklopují, aniž bychom si to uvědomovali. Z materiálů s obsahem azbestu jsou vyrobeny například střešní krytiny, velkoplošné interiérové desky, izolační desky, zástěny a podložky lokálních zdrojů tepla, exteriérové a podstropní desky a některé typy sendvičových desek. Jemně mletý azbest je také obsažen v asfaltových deskách či nátěrech. Starší typy izolačních nátěrů také obsahují azbestová vlákna.

Likvidace azbestových příček a plášťů staveb

Provádíme výměnu, likvidaci, odvoz a uskladnění azbestových příček, plášťů staveb a veškerých stavebních materiálů s obsahem azbestu po celém území republiky. Práce provádějí naši proškolení zaměstnanci podle platných norem a zákonů, týkajících se zacházení a uskladnění materiálů s obsahem azbestu.

Původní azbestové příčky a další stavební materiály nahrazujeme nezávadnými moderními materiály, popřípadě provedeme i stavební úpravy a změny staveb dle dohody. Současně s likvidací stavebních materiálů, desek a plášťů staveb s azbestem, provádíme jejich revitalizaci, zateplení budov a prostor.

Požadavky na likvidaci příček a plášťů staveb s azbestem

Požadavky na likvidaci příček a plášťů staveb s azbestem, dotazy, zadání cenových poptávek, poptávky do výběrových řízení směřujte na telefonní číslo +420 775 705 447, e-mail matejka@ekolsan.cz, nebo zašlete pomocí poptávkového formuláře níže.

Poptávkový formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů