Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bourací práce v budově ZKL Brno

Bourací práce v budově ZKL BrnoDatum konání:
18.12.2022

Kromě likvidace nebezpečných odpadů včetně azbestu provádíme také bourací práce v různém rozsahu prací. Provádíme Bourací práce na klíč nebo jen některou z částí těchto prací.

Bourací práce v budově ZKL v Brně

Bourací práce, ZKL Brno, EkolsanV tomto případě šlo o kompletní  bourací práce  kdy jsme z původní haly s jednotlivými místnostmi postupně vybourali všechny vnitřní stěny jednotlivých místností s tím, že jsme zachovali pouze interiérové nosné pilíře haly. Veškerou suť a stavební odpad včetně dveří, které vznikly při bourání stěn jednotlivých místností jsme odstranili a zajistili jejich odvoz a ekologické uskladnění.
V další fázi bouracích prací jsme museli vybourat odstranit původní betonovou podlahu haly včetně podkladových vrstev. I tuto suť a stavební materiál jsme odstranili a zajistili jejich ekologické uložení.

Poslední fáze bourání - příprava pro litou průmyslovou podlahu

Posladní součástí demolice, které jsme prováděli v hale ZKL v Brně byla pokládka a hutnění  štěrkové frakce 16-32 mm.  Materiál jsme položili na celou plochu vybourané haly a materiál  / frakci 16-32 mm  / jsme zhutnilia připravili k pokládce lité, betonové, průmyslové podlahy. 
V tomto stavu jsme předali halu po vybourání stěn vnitřních místností, vybourání původní betonové podlahy a pokládce štěrkové frakce pro novou litou betonovou podlahu zákazníkovi.

Provádíme bourací práce po celé republice

Bourací práce a demolice provádíme stejně tak jako likvidaci azbestu a materiálů s obsahem azbestu nebo jiných nebezpečných látek po celé republice.
V případě, že hledáte firmu, která by pro vás provedla bourací práce, demolice nebo likvidaci azbestu, kontaktujte nás na telefonu +420 601 666 674 nebo na emailu ekolsan@ekolsan.cz. Domluvíme si s vámi schůzku popřípadě podle vašich podkladů a informací pro vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku prací včetně časového harmonogramu prací. V případě, že bude k pracím nebo k likvidaci a uskladnění sutě a stavebního materiálu nutná povolení  nebo osvědčení a zprávy o provedených pracích, všechny tato administrativní úkony pro vás zajistíme a připravíme.

Ekolsan . specialista na demolice, bourací práce a likvidaci azbestu

Objekt ZKL Brno před bouracími pracemi
Bourání stěn ZKL Brno
Bourací práce, odstranění betonové podlahy ZKL Brno
Dokončení bouracích prací ZKL Brno položením podkladu pro betonovou podlahu