Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dokončili jsme demontáž a likvidaci azbestové střešní krytiny v areálu KOZAKu SVITAVY

Dokončili jsme demontáž a likvidaci azbestové střešní krytiny v areálu KOZAKu SVITAVYDatum konání:
31.10.2022

Ve Svitavách  v areálu firmy KOZAK Svitavy s.r.o. jsme provedli kompletní demontáž a likvidaci azbestocementových střešních desek. Tato střešní krytina obsahovala azbest typu chrysolit CAS č. 12001-29.5.

Likvidace a sanace azbestocementové střešní krytiny

Demontáž a likvidace eternitu, azbestocementové střešní krytinyVeškerou azbestovou střešní krytinu jsme po neutralizaci a zabezpečení krytiny proti uvolňování azbestových vláken v průběhu demontáže a manipulace umístili do pytlů určených k ekologické likvidaci nebezpečných stavebních hmot s obsahem azbestu.
Pytle se stavebním materiálem s obsahem azbestu jsme podle norem umístili do připravených kontejnerů ve kterých byl přepraven k ekologické likvidaci.

Střešní krytiny s obsahem azbestu / eternity / demontujeme ze střech, likvidujeme a zajišťujeme jejich ekologickou likvidaci u zákazníků po celém území republiky.

Pokud potřebujete odstranit eternit i z vaší střechy stačí aby jste nás kontaktovali na telefonním čísle +420 601 666 674 nebo na e-mailu ekolsan@ekolsan.cz a my se již o vše postaráme. Eternit, azbestocementovou střešní krytinu likvidujeme ze všech typů střech od zahradních domků a altánů až po střechy rodinných domů, zemědělských objektů, skladových a výrobních hal .....

Ekolsan – specialista na likvidaci eternitu a dalších stavebních hmot a suti s obsahem azbestu s působností po celé ČR.