Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Provádíme likvidaci azbestu a eternitu obzvlášť

Provádíme likvidaci azbestu a eternitu obzvlášťDatum konání:
16.11.2020

I v této epidemiologicky složité době stále pro naše zákazníky likvidujeme a sanujeme materiály s obsahem azbestu. Velký podíl prací jsou likvidace a sanace eternitu, střešní krytiny s obsahem azbestu.

Ve stavebnictví a tím pádem i v našem oboru  / likvidace a sanace azbestu a materiálů s jeho obsahem / se stále ještě zásadněji Coronavirová krize neprojevila. Díky tomu i v této složité době jedeme na plné obrátky a pro naše nové i stálé zákazníky provádíme specializované práce na odstranění, sanaci a likvidaci „azbestu“. Nejčastějším požadavkem v této době, před zimou, ale i v posledním roce jsou demontáže, sanace a odstanění eternitu / střešní krytina s obsahem azbestu /.

Demontáž, sanace a likvidace eternitu

Vzhledem k tomu, že se jedná o nebezpečné materiály s obsahem azbestu, je ze zákona nutné, aby demontáž, sanaci a likvidaci eternitu prováděly specializované firmy s oprávněním na nakládání s nebezpečnými odpady. Vzhledem k tomu, že se na likvidaci azbestu specializujeme, máme všechna tato oprávnění a splňujeme normy a zákonné požadavky pro práci s azbestem a tím pádem i eternitem. Pokud potřebujete demolovat stavbu a na střeše je eternit, dokážeme vám s tímto problémem pomoci. Můžeme provést jak kompletní demolici stavby na klíč a nebo pouze demontáž, sanaci a likvidaci eternitu ze střechy.

Ekolsan, specialista na likvidaci azbestu

Pokud potřebujete zajistit sanaci a likvidaci jakéhokoliv stavebního materiálu s obsahem azbestu, napište nám na email ekolsan@ekolsan.cz váš požadavek a my se s vámi spojíme a domluvíme bližší podmínky zakázky. Můžete nám i zavolat pro informace na telefonní číslo +420 775 705 447 nebo +420 601 666 674. Připravíme pro vás ideální řešení vašeho požadavku včetně nezávazné cenové nabídky a termínu realizace prací. U všech prací s azbestem předáváme zákazníkovi všechny potřebné doklady pro případnou kontrolu v budoucnu týkající se toho, kdo a jak zlikvidoval nebezpečné materiály s obsahem azbestu. Tyto doklady jsou povinné ze zákona.