Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zajímavá čísla o likvidaci azbestu v r. 2018

Zajímavá čísla o likvidaci azbestu v r. 2018V nedávné době jsme dokončili statistiky o likvidaci materiálů s obsahem azbestu naší firmou v roce 2018 a čísla  hovoří sama o sobě.

likvidace střešní krytiny s azbestem-eternituLikvidace střešní krytiny s obsahem azbestu / eternit /

V roce 2018 jsme odstranili střešní krytinu / azbest –vlnitý nebo v šablonách/ ze střech o ploše 9.500 m2. Jednalo se o různě velké střechy od malých střech o velikosti několika m2 jako jsou zahradní domky a chaty, přes rodinné domy až po střechy firemních budov, škol a školek. Azbestovou střešní krytinu jsme po ošetření a neutralizaci odvezli k ekologickému uskladnění a likvidaci.

Demontáž a výměna azbestu ze stoupaček / kanalizačních stoupacích rozvodů / a rozvodů klimatizace a vzduchotechniky

 Pravidelně provádíme odstranění a demontáž azbestu stoupacích rozvodů a rozvodů klimatizací a vzduchotechniky v bytech  panelových a bytových domů.
V loňském roce jsme demontovali a odstranili tyto azbestové „stoupačky“ a rozvody v 521 bytech a v letošním roce 2019 podle vývoje požadavků bude zřejmě toto číslo ještě vyšší.

Odstranění alikvidace azbestuEkologická likvidace materiálů s obsahem azbestu

V roce 2018 jsme odstranili z různých typů staveb a budov stavební materiál a střešní krytiny s obsahem azbestu v objemu více jak 545 tun.
Veškerý materiál s obsahem azbestu byl ekologicky zlikvidovaný a uskladněn dle zákonných norem a předpisů platných v naší republice. O Ekologické likvidaci azbestu máme pro objednavatele požadované doklady pro případné dokládání při kontrolách státními orgány.

 

Plánujete likvidaci a sanaci azbestu - kontaktujte nás

V případě, že plánujete řešit problém s likvidací azbestu nebo materiálů s obsahem azbestu na pište nám na email brno@ekolsan.cz nebo praha@ekolsan.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 775 705 447 .Připravíme pro vás návrh optimálního řešení a popřípadě i nezávaznou bezplatnou cenovou kalkulaci prací. Práce provádíme po celém území republiky.